تبلیغات
ایكناب: وبلاگ خبری قرآنی ایرانی ، IQNAB: Iranian Quran News Agency Blog
» كلیپ‌های صوتی «عطر حضور» توسط كانون قرآن و عترت واحد آشتیان تولید شد ( شنبه 28 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری ویژه‌برنامه «هادی دین» در واحد آشتیان ( چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 )
» تولید كلیپ‌های صوتی «انتخاب آگاهانه» توسط كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 )
» درخشش مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آشتیان در جشنواره وبلاگ‌نویسی نماز ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» ثبت ‌نام اعتكاف دانشجویی در دانشگاه آزاد واحد آشتیان آغاز شد ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» انتشار کلیپ‌های صوتی انتخاباتی در این دانشگاه ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌ «انتخاب حماسی» توسط دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 )
» معرفی وبلاگ‌های قرآنی استاندارد و فعال/«وبلاگ قرآن امین» ( چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری همایش میلاد حضرت زهرا(س) در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌های «شاخص انتخاب» در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )

تمدید مهلت ثبت نام سومین جشنواره ملی «باران» با موضوع «نماز و نیایش»گروه خبرنگاران افتخاری / امید طاهرنژاد: با توجه به برگزاری سومین جشنواره ملی «باران» توسط اداره‌كل امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری با موضوع «نماز و نیایش»، جامعه دانشگاهی ایران اسلامی در فروردین‌ماه سال جاری، فرصت ثبت نام تمدید شد.

 همین خبر را در ایكنا مشاهده كنید
 


به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا)، امید طاهرنژاد، مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان با اعلام این خبر، گفت: بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره مهلت ارسال آثار تا پایان فروردین‌ماه سال 1392 تمدید شد.

در اطلاعیه منتشر شده در پایگاه جشنواره آمده است: نظر به تقارن ایام پایانی مهلت ارسال آثار مربوط به سومین جشنواره ملی باران با تعطیلات نوروز و نیز به منظور ایجاد فرصتی جهت حضور هرچه بیشتر دانشگاهیان در این جشنواره مهلت ارسال آثار تا پایان فروردین‌ماه جاری تمدید شد.

در ادامه می‌خوانیم: لذا تمامی واجدان شرایط حضور (دانشجویان و فارغ‌التحصیلان یك سال گذشته اعم از ایرانی و غیر ایرانی، اساتید و كاركنان دانشگاه‌های سراسر كشور) می‌توانند با عنایت به شرایط عمومی و اختصاصی شركت در جشنواره كه در پایگاه اطلاع‌رسانی مربوطه موجود است، آثار خود را حداكثر تا روز 31 فروردین‌ماه جاری جهت شركت در جشنواره ارسال كنند.

همچنین، علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند از طریق پایگاه جشنواره به نشانیwww.iusfestivals.org/baran، پست الكترونیكی به نشانی baranfest@gmail.com و یا مراجعه به دبیرخانه به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، تقاطع میرداماد، دانشكده مهندسی نقشه‌برداری، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی مراجعه كنند.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند با شماره‌های۸8۷۷۰۲۱۸ و ۸۸۷۸۶۲۱۲-۰۲۱-۰۹۳۳۳۲۴۰۶۰۱ و یا دورنگار ۸۸۷۸۶۲۱۳_۰۲۱ تماس بگیرند.

  
ادامه مطلب...