تبلیغات
ایكناب: وبلاگ خبری قرآنی ایرانی ، IQNAB: Iranian Quran News Agency Blog
» كلیپ‌های صوتی «عطر حضور» توسط كانون قرآن و عترت واحد آشتیان تولید شد ( شنبه 28 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری ویژه‌برنامه «هادی دین» در واحد آشتیان ( چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 )
» تولید كلیپ‌های صوتی «انتخاب آگاهانه» توسط كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 )
» درخشش مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آشتیان در جشنواره وبلاگ‌نویسی نماز ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» ثبت ‌نام اعتكاف دانشجویی در دانشگاه آزاد واحد آشتیان آغاز شد ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» انتشار کلیپ‌های صوتی انتخاباتی در این دانشگاه ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌ «انتخاب حماسی» توسط دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 )
» معرفی وبلاگ‌های قرآنی استاندارد و فعال/«وبلاگ قرآن امین» ( چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری همایش میلاد حضرت زهرا(س) در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌های «شاخص انتخاب» در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )

پایان اسفندماه؛ آخرین مهلت ثبت نام مسابقه «اشعار قرآنی»دانشگاه آشتیانگروه خبرنگاران افتخاری / امید طاهرنژاد: مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان آخرین مهلت ثبت نام مسابقه «اشعار قرآنی» از جشنواره سراسری هنر و ادبیات دینی دانشگاه آزاد اسلامی را در این واحد دانشگاهی پایان اسفند‌‌ماه جاری بیان كرد.


همین خبر را در ایكنا بخوانید
به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا)، امید طاهرنژاد، مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان با اعلام این خبر، گفت: با توجه به ابلاغ آئین‌نامه جشنواره سراسری هنر و ادبیات دینی سال 1391 دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام بخش «اشعار قرآنی» در این واحد دانشگاهی همچنان ادامه دارد.

طاهرنژاد گفت: با توجه به سراسری بودن مسابقات علاقه‌مندان جهت شركت در جشنواره و ارسال اثر، در كل كشور می‌توانند به كانون‌های قرآن و عترت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه كنند.

وی در مورد موضوع این بخش از جشنواره گفت: موضوع باید ارتباط مستقیم با معارف قرآن(اخلاقیات، قصص قرآنی و ...)، سیره معصومین(ع)، تاریخ اسلام، زندگانی بزرگان دین یا جلوه‌های زیبا از معنویات داشته باشد.

طاهرنژاد خاطرنشان كرد: برگزاركنندگان جشنواره امیدوارند به اهدافی همچون تمسك به قرآن و ثقلین، ایجاد انگیزه در مخاطبان برای ورود به حوزه هنرهای قرآنی، حركت در راستای منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای در مورد اهتمام به فعالیت‌های قرآنی، حركت در جهت اسلامی شدن دانشگاه‌‌ها و سوق دادن جوانان به سمت انس هرچه بیشتر با قرآن، دست پیدا كنند.

وی در مورد شرایط ارسال آثار جهت شركت در جشنواره گفت: شركت‌كنندگان باید توجه داشته باشند، تایپ اشعار با فونت B Nazanin 14 و امضای داوطلب الزامی است، آثار دوره‌های قبل پذیرش نمی‌شوند و اینكه آثار در یك روی آ4 خوانا تایپ و صحافی شده باشد و به صورت PDF و بر روی CD باید ارسال شوند.

طاهرنژاد ضمن اعلام اینكه جشنواره هنر و ادبیات دینی در سه گروه اساتید، دانشجویان و كاركنان به‌صورت مجزا برگزار می‌شود، اظهار كرد: در گروه اساتید، اعضای هیئت علمی و اساتید حق‌التدریس دانشگاه‌های آزاد اسلامی و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های دولتی، غیر انتفاعی و كلیه مؤسسات آموزش عالی سراسر كشور، در گروه دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان مقاطع كاردانی تا دكتری حرفه‌ای و تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان دانشگاه‌های دولتی و غیر انتفاعی و كلیه مؤسسات آموزش عالی سراسر كشور و در گروه كاركنان، كلیه كارمندان دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به شركت در جشنواره هستند.

وی ضمن اعلام اینكه رتبه‌ها و جوایز در گروه‌های مختلف به ‌صورت مجزا اعطا خواهد شد، ادامه داد: به كلیه شركت‌كنندگان در جشنواره علاوه بر اجر معنوی، لوح تقدیر اعطا می‌شود.

همچنین، جایزه نفر اول در مرحله نهایی نیم سكه بهار آزادی، نفر دوم ربع سكه بهار آزادی و نفر سوم ربع سكه بهار آزادی خواهد بود و به افرادی كه در واحد آشتیان حائز رتبه اول تا سوم شوند، جوایزی به میزان نیم ارزش ریالی همان رتبه در مرحله نهایی اعطا خواهد شد.

این مقام مسئول ضمن اعلام امیدواری جهت هرچه باشكوه برگزار شدن جشنواره، گفت: افراد مجاز به شركت در مسابقه كه در بالا توضیح داده شد در شهرستان آشتیان، آثار خود را با ضوابط اعلام شده تا پایان سال جاری به كانون قرآن و عترت یا دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان و دیگر هنرمندان در سایر نقاط كشور آثار خود را به كانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی شهر خود تحویل دهند.برچسب ها : مسابقه اشعار قرآنی , جشنواره هنر و ادبیات دینی دانشگاه آزاد ,


ادامه مطلب...