تبلیغات
ایكناب: وبلاگ خبری قرآنی ایرانی ، IQNAB: Iranian Quran News Agency Blog
» كلیپ‌های صوتی «عطر حضور» توسط كانون قرآن و عترت واحد آشتیان تولید شد ( شنبه 28 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری ویژه‌برنامه «هادی دین» در واحد آشتیان ( چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 )
» تولید كلیپ‌های صوتی «انتخاب آگاهانه» توسط كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 )
» درخشش مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آشتیان در جشنواره وبلاگ‌نویسی نماز ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» ثبت ‌نام اعتكاف دانشجویی در دانشگاه آزاد واحد آشتیان آغاز شد ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» انتشار کلیپ‌های صوتی انتخاباتی در این دانشگاه ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌ «انتخاب حماسی» توسط دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 )
» معرفی وبلاگ‌های قرآنی استاندارد و فعال/«وبلاگ قرآن امین» ( چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری همایش میلاد حضرت زهرا(س) در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌های «شاخص انتخاب» در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )

درخشش کارشناس فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آشتیان در جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنگروه خبرنگاران افتخاری / امید طاهرنژاد: كارشناس فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان موفق به كسب دو رتبه در دومین جشنواره سراسری وبلاگ‌نویسی قرآنی شد.


محل انتشار خبر:

آنا     خبرگزاری فارس    واحد مركزی خبر     شبستان     ایکنا      صلوات


به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا)، امید طاهرنژاد، مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی آشتیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به برگزاری دومین دوره مسابقات سراسری وبلاگ‌نویسی قرآنی توسط اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، دو وبلاگ با نام‌های «قرآن امین» و «صدای قرآن» موفق به كسب رتبه چهارم كشوری شدند.

كارشناس فرهنگی و مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان خاطرنشان كرد: جشنواره در چهار بخش و 11 زمینه با 48 برگزیده برگزار شد و بخش‌های اصلی جشنواره فتوبلاگ، پادكست، ویدئو كست، وبلاگ متنی و بخش وبلاگ‌های مراكز و مؤسسات فرهنگی قرآنی بود كه وبلاگ متنی شامل مقاله و پژوهش، داستان و شعر، گزارش و خبر، خاطره‌نویسی، آموزش، تأویل، تفسیر و تدبر و بخش احادیث است.

طاهرنژاد گفت: وبلاگ قرآن امین در زمینه تفسیر، تأویل و تدبر قرآن كریم بیش از دو سال است كه فعالیت خود را در فضای سایبری شروع كرده كه تاكنون بیش از پنجاه هزار بازدید كننده داشته است. «قرآن امین» به آدرس www.quraneamin.mihanblog.com توانست مقام چهارم در بخش وبلاگ متنی در زمینه تفسیر، تأویل و تدبر در قرآن كریم را احراز كند.

وی ادامه داد: البته به لطف الهی و بركت فعالیت قرآنی وبلاگ قرآن امین در سال گذشته نیز در دوره اول همین مسابقات كه به صورت بین‌المللی برگزار شد، رتبه چهارم بین‌المللی وبلاگ‌نویسی قرآنی در زمینه تفسیر قرآن را نیز كسب كرده بود.

 طاهرنژاد:
وبلاگ قرآن امین با تولید محتوای مجازی از كتب استاد قرائتی سعی در گسترش تدبر در قرآن در اینترنت دارد و وبلاگ صدای قرآن نیز با انتشار تلاوت‌ها، سرودها و قرآنی در فضای مجازی فعالیت می‌كند

طاهرنژاد گفت: دومین رتبه‌ای كه به مدد خداوند متعال به دست آمد، مقام چهارم كشوری در بخش پادكست با وبلاگ «صدای قرآن» به آدرس www.quranseda.mihanblog.com است.

مدیر وبلاگ‌های قرآن امین و صدای قرآن اظهار كرد: وبلاگ قرآن امین با تولید محتوای مجازی از كتب استاد قرائتی سعی در گسترش تدبر در قرآن در اینترنت دارد و وبلاگ صدای قرآن نیز با انتشار تلاوت‌ها، سرودها و قرآنی در فضای مجازی فعالیت می‌كند.

وی در مورد جوایز دومین جشنواره سراسری وبلاگ‌نویسی قرآنی ادامه داد: نفرات اول در هر بخش(مقاله و پژوهش، داستان و شعر، گزارش و خبر، خاطره‌نویسی، آموزش، احادیث، تأویل، تفسیر و تدبر، بخش انسان از منظر قرآن كریم، وبلاگ مراكز و مؤسسات قرآنی، فتوبلاگ، پادكست، ویدئو كست ودكست)، 12 میلیون ریال همراه با تندیس جشنواره، نفرات دوم در هر بخش، 10 میلیون ریال همراه با تندیس جشنواره، نفرات سوم در هر بخش، هفت میلیون و پانصد هزار ریال به همراه تندیس جشنواره و نفرات چهارم در هر بخش نیز پنج میلیون ریال دریافت خواهند كرد.

همچنین، مراسم اختتامیه این جشنواره روز چهارشنبه گذشته، دوم اسفندماه از ساعت 16 در مجتمع فرهنگی 29 بهمن تبریز و با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام محمدی، معاون پارلمانی رئیس جمهور، حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی و جمعی از مسئولان استانی و كشور برگزار شد.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر در مورد دومین جشنواره سراسری وبلاگ‌نویسی قرآنی به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به نشانی www.quranblogging.irمراجعه كنند.


برای مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی اینجا كلیك كنید!

ادامه مطلب...