تبلیغات
ایكناب: وبلاگ خبری قرآنی ایرانی ، IQNAB: Iranian Quran News Agency Blog
» كلیپ‌های صوتی «عطر حضور» توسط كانون قرآن و عترت واحد آشتیان تولید شد ( شنبه 28 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری ویژه‌برنامه «هادی دین» در واحد آشتیان ( چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 )
» تولید كلیپ‌های صوتی «انتخاب آگاهانه» توسط كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 )
» درخشش مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آشتیان در جشنواره وبلاگ‌نویسی نماز ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» ثبت ‌نام اعتكاف دانشجویی در دانشگاه آزاد واحد آشتیان آغاز شد ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» انتشار کلیپ‌های صوتی انتخاباتی در این دانشگاه ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌ «انتخاب حماسی» توسط دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 )
» معرفی وبلاگ‌های قرآنی استاندارد و فعال/«وبلاگ قرآن امین» ( چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری همایش میلاد حضرت زهرا(س) در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌های «شاخص انتخاب» در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )

اعلام برگزیدگان جشنواره سراسری هنر و ادبیات دینی در دانشگاه آزاد آشتیانگروه هنر: كارشناس امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان‌ از معرفی برگزیدگان هفدهمین جشنواره سراسری هنر و ادبیات دینی در این دانشگاه خبر داد.


محل انتشار خبر:

ایكنا     تسنیم     ایسنا   


امید طاهرنژاد، كارشناس امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا) شعبه مركزی، گفت: جشنواره سراسری هنر و ادبیات دینی در قالب رشته‌های عكس، تحقیقات، وبلاگ، انیمیشن، پوستر و فیلم كوتاه در دو بخش اساتید و دانشجویان در استان مرکزی برگزار شد.

وی با بیان اینكه كلیه آثار قرآنی دانشجویان و استادان در سه بخش هنرهای دینی و ادبیات دینی و پژوهش‌های دینی به كانون‌های قرآن و عترت واحدهای دانشگاهی گردآوری و پس از بررسی اولیه آثار برگزیده انتخاب و جهت شركت در جشنواره سراسری ارسال شد.

طاهرنژاد هدف از برگزاری جشنواره را افزایش ضریب نفوذ مفاهیم قرآن در فضای جامعه و استفاده از شیوه‌‌های نو و جذاب برای توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی، زمینه مناسبی برای ارائه آثار هنری و ادبی نمونه و استاندارد با موضوعات قرآن و عترت عنوان كرد.

وی پیرامون برگزیدگان این مسابقه در بخش اساتید، عنوان كرد: سجاد سراجیان در رشته عكاسی موفق شد رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

طاهر نژاد با بیان اینكه رضا باقی‌زاده و حجت مداحی در رشته تحقیقات دینی موفق شدند در رقابت با رقبای خود به‌عنوان رتبه‌های اول و دوم شناخته شوند، افزود: علی محمدی و حمیدرضا صاحبی موفق شدند مقام اول و دوم در رشته وبلاگ‌‌نویسی را كسب كند.

وی در ادامه به برگزیدگان این جشنواره در گروه دانشجویان اشاره كرد و گفت: جواد گنگرانی‌فراهانی، شهلا سلیمی فرش‌باف و رسول توسلی در رشته عكاسی به‌عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

طاهر‌نژاد ادامه داد: محبوبه مقصودی در رشته انیمیشن، امید طاهرنژاد رشته پوستر، امیر پورصادقی فیلم كوتاه و طیبه جعفرآبادی در رشته تحقیقات موفق شدند در رشته‌های مذكور مقام اولی را كسب نمایند.

وی همچنین با اشاره به اینكه امید طاهرنژاد به‌عنوان نفر اول رشته وبلاگ‌نویسی انتخاب شد، ادامه داد: مریم نوده، طیبه جعفرآبادی و آزاده كمالی‌مهر در همین رشته موفق شدند عنوان دوم را به خود اختصاص دهند.

كارشناس امور فرهنگی دانشگاه پیام نور آشتیان در پایان امین جعفری، صدیقه رحماندوست و محمد مختاری را در رشته وبلاگ به‌عنوان نفران سوم معرفی كرد.

ادامه مطلب...