تبلیغات
ایكناب: وبلاگ خبری قرآنی ایرانی ، IQNAB: Iranian Quran News Agency Blog
» كلیپ‌های صوتی «عطر حضور» توسط كانون قرآن و عترت واحد آشتیان تولید شد ( شنبه 28 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری ویژه‌برنامه «هادی دین» در واحد آشتیان ( چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 )
» تولید كلیپ‌های صوتی «انتخاب آگاهانه» توسط كانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 )
» درخشش مسئول كانون قرآن و عترت دانشگاه آشتیان در جشنواره وبلاگ‌نویسی نماز ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» ثبت ‌نام اعتكاف دانشجویی در دانشگاه آزاد واحد آشتیان آغاز شد ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» انتشار کلیپ‌های صوتی انتخاباتی در این دانشگاه ( یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌ «انتخاب حماسی» توسط دانشگاه آزاد آشتیان ( سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 )
» معرفی وبلاگ‌های قرآنی استاندارد و فعال/«وبلاگ قرآن امین» ( چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 )
» برگزاری همایش میلاد حضرت زهرا(س) در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )
» تولید مجموعه پادكست‌های «شاخص انتخاب» در دانشگاه آزاد آشتیان ( دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 )

ثبت نام مسابقات سراسری قرآن و عترت سال 1391 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شدگروه فعالیت‌های قرآنی: كارشناس قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان از آغاز ثبت نام مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه اساتید، كاركنان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در این واحد دانشگاهی خبر داد.


محل انتشار خبر:

ایسنا     ایکنا     تسنیم   امید طاهرنژاد، كارشناس قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی آشتیان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری قرآنی‌(ایكنا) شعبه مركزی، گفت: مسابقات قرآن و عترت در دو مرحله كتبی و شفاهی، ویژه اساتید، كاركنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در این دانشگاه‌ آزاد اسلامی آشتیان برگزار می‌شود.

وی بیان كرد: مسابقات قرآن و عترت ویژه اساتید، اعضای هیئت علمی و حق‌التدریس در رشته‌های ترجمه و تفسیر قرآن، نهج‌البلاغه، سیره معصومین(ع)، ترجمه انگلیسی قرآن، مهدویت، قرائت به دو روش تحقیق و ترتیل و حفظ جزء‌های یك تا 5، یك تا 10، یك تا 20 و یك تا 30 برگزار می‌‌شود.

طاهرنژاد تصریح كرد: آشنایی با زندگانی پیامبر اكرم(ص)، نماز، احكام خواهران و برادران، قرائت به روش تحقیق و ترتیل، حفظ و ترجمه جزء 30 قرآن كریم از جمله رشته‌های مورد نظر در بخش كاركنان است.

كارشناس قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان در ادامه تفسیر قرآن، زندگانی معصومین(ع)، ترجمه انگلیسی و فارسی قرآن، نهج‌البلاغه، احكام خواهران و برادران، نماز، زندگانی پیامبر اكرم(ص)، حفظ و ترجمه ادعیه و زیارات و حفظ جزء‌های 5،10،20 و 30 ، قرائت به روش تحقیق و ترتیل را از رشته‌های تعیین شده جهت شركت دانشجویان در این دوره از مسابقات اعلام كرد.

طاهرنژاد اضافه شدن دو نمره به یكی از دروس در آزمون پایان ترم، اهدای جوایز نقدی و لوح تقدیر مسابقات را از جمله امتیازات ویژه شركت در مسابقات قرآن و عترت عنوان كرد و افزود: افرادی كه 60درصد نمره آزمون را كسب كنند، دو نمره به درس پایان ترم اضافه و هر داوطلب نیز می‌تواند در یك رشته كتبی و یك رشته شفاهی شركت كند.

وی با اشاره به اینكه ثبت نام از علاقه‌مندان از نیمه دوم مهرماه آغاز و تا نیمه اول آبان‌ماه سال‌ جاری ادامه دارد، افزود: علاقه‌مندان جهت ثبت ‌نام در این دوره از مسابقات می‌توانند به دفتر فرهنگ اسلامی واحد و یا دفتر كانون قرآن و عترت این واحد دانشگاهی مراجعه كنند.

این مقام مسئول در پایان، اظهار كرد: آزمون مسابقات قرآن و عترت همزمان با سراسر كشور‌ سه‌شنبه، 14 آذرماه سال‌ جاری در این واحد دانشگاهی برگزار می‌‌شود.

ادامه مطلب...